Свалявський заклад загальної середньої освіти №2

Тиждень початкових класів

Дата: 30.10.2023 14:19
Кількість переглядів: 61

Завдання сучасної початкової школи – розвивати дитину, як неповторну індивідуальність, формувати в неї творчий потенціал, прагнення до самостійної пізнавальної діяльності. Відповідно до плану роботи Свалявського ЗЗСО №2, з  метою реалізації цих завдань, з 23 по 27 жовтня 2023 року проводився Тиждень початкових класів. Робота була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності учителів та учнів, були цікавими, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку молодших школярів.

Ентузіазм учителів, творчий підхід допомогли зробити цей тиждень справжнім святом як для дітей, так і для дорослих. Конкурси, ігри, змагання, нестандартні уроки формували в учнів спостережливість, кмітливість та креативність.